Výkřiky

Attention Whore II

6. září 2014 v 14:52 | Aife
Na vědomost se dává (poněkud opožděně), že státnice byly přežity bez úhony. Protože M. je vtipálek, bylo mi zasláno toto video.

Attention whore

2. září 2014 v 18:04 | Aife
Zítra ráno skládám státnice z psychologie. Má hlava je prázdná jako oddělení pečiva v kauflandu deset minut před zavíračkou.

Přejte mi štěstí.
A podržte mi palce.

A nachystejte uzenáče. Na snídani jsem zpátky
(ano, ta zatracená zkouška je v osm ráno)

Dementi

21. prosince 2012 v 13:05 | Aife
Vážená redakce,

žádám vás o urychlené dementování zprávy z 18. prosince ohledně mojí smrti. Cítím se povinen vám oznámit, že žádný dlouhý kůl neproklál mé torso. Také se obávám, že při této nikdy nestanivší se události nepřišel k úhoně žádný pták.

Pokud se i nadále domníváte, že jsem opustil tento svět, dovoluji si vás upozornit na mé vynikající zdraví, tlukoucí srdce, pravidelný tep a dech. Má tělesná teplota v této chvíli dosahuje hodnot 36,9°C, což pouze potvrzuje mou trvající vitalitu.

S přáním hezkého dne

Neji Hyuuga

Ps: Proč proboha kůl?

***
Nejspíš nejsem jediná, koho Nejiho smrt zasáhla. Nakolik jsem ztratila zájem o děj v manze, pořád jsem po očku sledovala stav mých oblíbených postav. Když se mě před několika dny Luca zeptala, jestli vím, kdo ze staré bandy ztratí krev a život, střelila jsem od boku Nejiho. A asi jsem ho trefila. Kůlem.

Ale nešokovalo mě to. Koneckonců, je válka a Kishimoto potřebuje ukázat, že válka není fajn. Zatím umírala červená trička, jenže červená trička to mají v popisu práce. Červená trička nelitujeme a neoplakáváme. Takže musel popravit postavu s jménem, která je mezi fandomem oblíbená. Dva staří pijani byli strašlivou ztrátou, ale to se tak nějak od starší generace v tomto žánru očekává.

Ale proč volba padla na Nejiho? Je to jednoduché; sledujte.

Vylučovací metoda:
 • Vzhledem k nízkému sastoupení dívek v ánsámblu, by ani Ino, Tenten či Hinata o život přijít nemohly. Hinata je navíc kanonický pairing. Kanonický pairing si autor ze zásady neodstřelí.
 • Všimli jste si, že jsem mezi dívkami nejmenovala Sakuru. Pokud má Sakura umřít, tak ke konci a bude do toho vmontovaný Sasuke. Proč? Drama. Na to vemte jed,
 • Shino o život nepřijde, protože jeho smrt by Naruta tolik nezasáhla. A Kishimoto potřeboval drama. Shino by mu to nedopřál. Jeho přání "Nezapomeňte krmit moje brouky" by patrně většina čtenářstva nepovažovala za doják.
 • Kiba by neměl dojemný poslední proslov.
 • Lee je miláček autorského týmu. Maskot. V případě jeho smrti by pravděpodobně budova Shonen Jump lehla popelem, jelikož jeho fanoušci jsou poněkud... fanatického rázu.
 • Shikamaru a Chouji neumřou. Proč? Protože ani Kishimoto není takový hovado, aby otce a syna (Nara) či aby Shikamarua traumatizoval ještě ztrátou kamaráda. Nehledě na to, že by to byla diskriminace proti prostorově náročným.
 • Navíc, s výjimkou Hinaty, Sakury a Leeho žádná ze jmenovaných postav nechová k Narutovi výlučný vztah. Ergo nízké množství dramatu.
Zbyl nám Neji.
Teď si prosím vzpomeňte na scény:
 • Když Naruto slíbil Nejimu, že se osobně postará o to, aby byl volný.
 • Když se Hinata vrhla před Naruta a nechala se přizabít. Vzpomíte na Nejiho výraz?
 • Když Neji poněkud znepokojivě často vzpomínal na Narutův slib, zatímco kolem něho lítali ptáci.
 • Kdy měl Neji dramatické proslovy.
(Tušíte to červené tričko, které si Neji prakticky oblékl od chvíle, co dostal od Naruta nakládačku?)
Berte také v úvahu fakt, že Kishimoto od Painovy invaze zapomněl budovat vztah mezi Hinatou a Narutem. V duchu japonské mangy je nejlepším stmelitelem dvou lidí společné trauma. Hotový recept na lásku. Jestli chcete někoho sbalit, najměte si vraha, aby vám oběma před očima povraždil vaše rodiny. Žhavý sex zaručen.
Takže opravdu mě nakonec nepřekvapilo, že Neji skočil před Hinatu a že tam chcípnul pták, protože to je kurva symbolismus. Jeho závěrečnou řeč v anime můžou klidně vypustit a místo toho tam dát "I am a hard NaruHina shipper! I would and did die for the ship!"
Nenávidím tě, Kishimoto.
PS: Neji vypadal jako Haku. O důvod víc, proč umřel.


Kishimoto se zbláznil!

18. května 2011 v 23:54 | Aife
Anebo si řekl, že když už má mangu plnou klišé, tak ji bude mít plnou sakra klišé. (Teď by se hodilo varování, že následuje spoiler. Takže: BACHA, SPOILER!) Schyluje se k obrovské bitvě mezi dobrem a zlem, které mangaka neuměle "smísil", aby nabídl čtenáři "neotřelý" pohled na "problematiku". Máme dojemné plky, nahé Zetsu, drsné hlášky Beeho, debilní hlášky Naruta a Sakuru v úloze Kate Besinger ve filmu Pearl Harbor. Ale něco nám přeci jen schází! Co by to tak mohlo být? No? Co dodá pikantnosti na průzračně čistých vztazích mezi ušlechtilými ninji? (Mimochodem, to byl oxymorón.) Přeci JIDÁŠ!
Jenže Jidáše nemůže dělat každý. Musíme vzít někoho, do koho bychom to neřekli hned (takže žádný kage to nebude), ani ten, do kterého bychom to neřekli nikdy (takže se Naruto zničehonic nesebere a nezačne pitvat vše, co mu přijde do cesty). Proto volba padla na Nejiho.


KaruraAspoň kdyby si zahrál toho Jidáše s plnou parádou. Ne. On tam musí zamotat tu techniku s ozařujícím Měsícem (ahoj, NASA!) a nějakého podezřelého chlápka s drsným výrazem. Vytáhnu tedy křišťálovou kouli a předpovídám, že s devadesáti procentní pravděpodobností se během dvou dalších dílů ukáže, že je Neji ovládán Itachim nebo Nagatem a že za celým tím humbukem v táboře se ukáže být onen záhadný chlap. Cestou z ostrova narazí Naruto na Itachiho s Nagatem. Z Uchihy vyleze, že vlastně nebyl tak úplně obětí okolností a že je vlastně na Temné straně. Následuje "bitva". Pod náporem Narutovy rétoriky však opět skoná se vzpomínkou na bratříčka před očima.
CHLAPE, MYSLI TROCHU!
Opravdu soucítím s Kishimotem, který se už celá léta nemůže zbavit už nejspíš nenáviděného projektu. Jenže si za to může sám! Kdyby věci zbytečně nekomplikoval, necpal tam dvacet nových jutsu, nepopíral logiku, základy taktiky... Proč nedělá svou práci pořádně, do háje! Já si taky nechávám vynadat od bety, když vymyslím pitomost. Kishimoto má celý tým. To mu nemohl nikdo říct, ať už nevyrábí békoviny? Rozdejchám hodně, ale používat Hyuugy jako night vision a Yamanaky jako vysílačky? Aburame jako cannon fodder? Tenten jako "vhodný terč pro jakékoli zlé jutsu"? Ten chlap nemá srdce!
*Nechá si píchnout barbituráty*
Písek by měl být brzy. S Lucou jsme se domluvily, že o pornu jak vystřiženém z Angeliky pro dospělé pomlčíme. Zbývá pár scén. Snad to nebudu psát zase roky.

MÁM TO UŽ ZA SEBOU!

5. května 2011 v 19:05 | Aife
Hurá! Je konec! Mám to za sebou! Zkouška dospělosti skončila a já jsem dospěla! Základní poznatek na prahu dospělosti? Když máte během dvou dnů skládat maturitu z angličtiny, nestravte veškerý svůj volný čas sledováním High school Host Club. Učte se. Učte se téma, které vám vůbec nic neříká. Meditujte, uveďte se do stavu harmonie, kdy splýváte s veškerým bytím. Věřte mi, že jsem se to dozvěděla tvrdší cestou... Pocit, kdy zpanikaříte u úplně jednoduché gramatiky je vážně hnusný. Ale nesmutněte, Aife maturovala i skvěle!
Státní maturita není strašák. Je to spasitel! Když vytáhnete blbé téma, nevyhoříte. Nerozumujete nad nesmrtelností chrousta. Narozdíl od běžné maturity splňuje požadované vlastnosti testu.
Takže chci vidět pohled přijímací komise, jak se kouká na devadesátiprocentní úspěšnost ze státní vyšší angličtiny a na tu znásilněnou trojku ze školní.
Další turbo: PSYCHOLOGIE! Pohledy ředitele a profesorky, když je Hovhannisyan nepustila ke slovu, propojovala témata a MYSLELA... k nezaplacení...

V hlavě mi tiká

21. září 2007 v 21:47 | Aife
Už toho mám dost. Hodně... Jsem jen maska.
Maska, co se debilně šklebí na okolí: Já se směju, oznamuje.
Jen maska
Blbá maska.
Herečka v týhle zatracený komedii plný ironie a černýho humoru.
Tik tak tik tak...
Straší mi ve věži.
Omlouvám se.
Moc.
Všem.
Omlouvám se, že žiju.
Jestli budou na mě ještě chvíli mluvit, tak už se nebudu muset ani za nic omlouvat.
Chjo.
Vzít barvu v kýblu a všechno změnit.
Jen barvy, topit se v záplavě smaragdové zeleni a indigové modři...
Jen ne ta hnusná vyblitost.
Zatraceně.
Hnus.
Prostě hnus.
Stejně jako to psí hovno tam na rohu.
Všechno je jen zatracenej hnus, až by z toho jeden blil.
Nikdo neřekne "Ahoj".
Jen ten pejsek ke mě přiběhne.
"Haf!"
Už brečím, hehe...
Omlouvám se, za tenhle výlev
Nějak to sem nepatří...
ale..
máte prostě smůlu...
Tohle je MOJE.

Zmrtvých vstání

25. července 2007 v 11:06 | Aife
Tak abychom dělali čest naší nový rubrice.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ?
Tak. Už je to lepší.

No, Poslední článek se tui objevil někdy v červnu a teď nám tu končí červenec a na týhle ptákovině mám žalostně málo článků. Když se kouknu na ty blogy zaminovaných fanynek Tokio Motel, tak žasnu, na jak stupidní téma jsou lidi schopný napsat takový kvanta textů. Já prostě zírám O.o. Táááákhle vykulený bulvy mam, nekecam.
Asi bych se měla přiznat, proč to tu leželo měsíc zanedbané a nezaopatřené jak veš na hlavě plešatcově- holt, docela dost času mi sežere můj druhý blog, na kterém se snažím dávat pravidelně další a další stránky svého komixu. Už teď proklínám ten svůj stupidní nápad o pravidelnosti, páč víme jak rychle mučim našeho Wolfíka:P
Vy osoby z naší školy, mně se po vás tááááááááááááák stýská *fňuk*. Sakra! Sentimentalita!!! Brrr, musim se z toho nějak dostat...Bůůůhůůů, ono to nejdeee T.T
No, tak se jdu pustit do strany 4.... kdyby vás toi zajímalo, tak ten komix je tady.
 
 

Reklama