ORIGINAL ONE-SHOT

Slunce, Měsíc, Talia

18. srpna 2013 v 2:10 | Aife
Všichni znají příběh o Šípkové Růžence. Jenže málokdo zná ten starý.

O Popelce

13. ledna 2011 v 7:28 | Aife
Polyethylenový cyklus uzavírá žánr pohádky, kterého jsem se (jak jinak) zhostila s nechutí sobě vlastní. Navzdory šílenství, které mě popadalo vždy, když jsem otevřela word, jsem dokázala tuhle donebevolající pitomost sepsat během šestnácti hodin práce.
Jestli jste si mysleli, že Ty podvazky ti seknou kámo jsou dementní, tak to není nic proti tomuhle.
Enjoy.

Igelitčin rant

13. ledna 2011 v 7:22 | Aife & Jana
Nakolik nesnáším cpaní anglických slov do češtiny, tak tentokrát jsem se ani já nemohla makarónu vyhnout. Je to snad moje chyba, že obrozenci zapomněli vymyslet název pro náhlý výtrysk emocí, kdy postava naštvaně běduje nad nespravedlností osudu? Dobrovský, klidně se otáčej v hrobě!
Jak už samotný název napovídá, hlavním aktérem je opět naše malá milá igelitka...

Madona od Klimta - II

29. května 2010 v 23:35 | Aife
Pokračování.
_________________________________________

Madona od Klimta - I

29. května 2010 v 23:34 | Aife
Vítězná povídka ze soutěže Macharův Brandýs. O peripetiích kolem vyhlašování soutěže jsem některým z vás už vyprávěla... ale už se znovu rozčilovat nehodlám. Hlavní je, že to vyhrálo kategorii. Hurá. Někdy snad dodám verzi s původním koncem, který se nevešel do omezeného rozsahu patnácti normostran. Což je asi dobře, jinak by mě nejspíš zažalovali z hebefilické pornografie. EHM!
Víc nemám co dodat. Snad jen - čtěte a komentujte. Děkuji.
__________________________________________________

Chlast - Slast!

20. listopadu 2009 v 16:38 | Aife
Toto je jednou z povídek, které dostala Cait ke svým sedmnáctinám. Abych vám přiblížila postavy, které nikdo z vás nejspíš nezná - jedná se o aktéry z mnou kdysi dávno načmáraného yaoi.
Colin je seme s dlouhými blond vlasy, které mu neustále zakrývají levé oko (objevily se i teorie, že levé oko se nachází v jiné dimenzi). Ničím se nezaměstnává, poněvadž se to pro šlechtice ze starobylého rod samozřejmě nehodí. Holduje alkoholu a kytičkovaným vestám.
Erik je malíř. Má trochu nevděčnou úlohu ukeho... Přiznejme si, rád zneužívá svého nevinného kukuče. Poznáte ho podle kulatých brýlí, černých vlasů a naprosto nemožných vázanek.

Emo

20. listopadu 2009 v 16:30 | Aife
Další ze soutěžních "děl" z Aifeina pera. Dostala jsem za ni seřváno od češtinářky, poněvadž práce byla odevzdána, jak jinak, několik dní po uzávěrce. Naštěstí pam Rath je trpělivější než dotyčná magistra.

Konec dětských představ

16. října 2008 v 20:17 | Marek
Tak, Mára mi to poslal nějak brzo. Budiž. Vzal si za téma "Jak ovlivňuje chování sportovců společnost". Vraždy pravopisu jsem neopravovala;)

Evička

16. října 2008 v 19:46 | Aife
Fajn. Zase nějaká soutěžní práce. V pátek bych sem měla hodit ještě slohovku Petra a Máry. Jinak k tomuhle znetvoru - z nějakého důvodu jsem to dokázala napsat jenom v du formě za jeden jediný den (výkon!!). Téma bylo "Kdy se cítím v bezpečí". O víkend se pokusím dodělat svoje resty. Enjoy
 
 

Reklama