Něco, co by se nemělo přehlížet...

Přeživší

23. června 2008 v 17:53 | Aife
Zde máte moji... no... "povídku" z terezínské literární soutěže. Téma bylo "Jak viděli a vidí svět". Byla jsem dvanáctá z dvěstě lidí. Docela mě to překvapilo, nečekala jsem vůbec nic od toho hysterického výlevu. No, podívejte se sami.

Genocida

29. srpna 2007 v 10:03 | Aife


Bez komentáře.

A nejen my Arméni, ale třeba i Kurdi, Řekové z Kypru všichni museli poznat v letech první světové války co znamená GENOCIDA. Až moc dobře, ostatně jak vidíte na některých fotkách.
Asi si říkáte, proč Turecko vlastně dokola odmítá, že by se to mohlo stát. Zvláštní že? CO veškerý důkazní materiál, pamětníci... To jsou určitě jen ďáblova vidění namířená proti lidu Alláhovu.
No jo, Alláh. co ten má tady s tím společného??? Turci ani podle Koránu neměli právo něco podobného kdy udělat. Křesťané jsou podle Mohameda dhimmí (tolerovatelní, v zásadě stejné víry). Takže svalovat to na džíhád je pitomost. Aspoň na džíhád podle pravidel.
Nikdo neměl právo sebrat lidi a hnát je přes celou Syrskou poušť. Nikdo neměl právo je ukamenovat. Komitas, arménský národní skladatel, který zažil tenhle pochod, zešílel, když před jeho očima ukamenovali jeho nejlepšího přítele. Zbytek života strávil v blázinci v Paříži.
"Fuck Armenia bitch!" vyřvávali nějací turečtí kluci ve svém videu na youtube a smáli se, jako by to bylo bůhvíjak vtipné.
Co je to za stupiditu vychovávat svoje děti k takové nenávisti???
No a to se chtějí přimontovat do EU. No potěš Evropo, to bude konec.
 
 

Reklama