Anti něco

Aife je masochista

28. srpna 2007 v 19:03 | Aife
Takže...
Tokio Hotel jsem naposledy zaslechla před cca rokem v Medůze. Už tehdy jsem si všimla těch zvláštních hlasových projevů, které jsem vypsala v minulém článku.
A jelikož jsem osoba, co ctí pravidlo poznej nepřítelke, našla jsem si na netu pár poněkud hitovek od TH.

První pod palbu přišlo Durch Den Monsun a jeho anglická verze Monsoon.
Tak nejprv k té německé:

tady je to asi dva roky staré (aspoň myslim). Je to celkem dost znát. V životě bych neřekla, že může mít kluk o dva roky starší než já pořád o dost vyšší hlásek jak já (třebaže v době, kdy tenhle (s)hit vydali, mu bylo stejně jako teď mně). Opravdu zvláštní. Krom toho... No, nevím, kdo nahrával tu písničku, ale snad i osoba s minimálním sluchem musela slyšet neuvěřitelně ukňouraná "legata". No... dobře
Anglická verze je katastrofa. Sice hlas je mááááličko hlubší než minule, ale pořád se ze záhadného důvodu snaží chraptět. Asi si producent myslel, že je to sexy. No jo, jenže s tim chraptěním má přízvuk dokonce horší jak Indián z kmena Lakota. Opravdu žasnu, dyť naprosté zlikvidování angličtiny slyšim i já... No budiž.

K melodii: no, je to taková ukolébavka... se slabým probuzením na konci... no jo, jenže jak k tomu přijdem my nespavci?
Hodnocení : německá 3/10
anglická 4/10
Pak jsem si pustila Schrei.
Tak u téhle písničky by se snad rocková nálepka mohla považovat za možná i oprávněnou. Ale: kámen úrazu- hádejte čím to? Jasněěě, Billův dětský hlas. Hodně dětský a kňouravý. Tady už ani nezní jako holka, jako spíš malej kluk kterej si jen tak řve a dělá "drsný" xichty do kamery.

Anglická verze dopadla o hodně šťastněji. Přízvuk zas až tak příšerný není a dokonce i hlas zní o něco dospěleji a poslouchatelněji (asi mu vysvětlili že kňourání moc sexy není).
No jo,ale videoklip... máme tam vášnivě líbající se hetero párky i yuri(lesbické)...ale co my, yaoichtiví diváci???
O.o
Popravdě, trochu hovadinka... ale dobře, je to pro teenagery.

K melodii: zase trochu kolovrátek dokola, ale aspoň svěžejší dokola..
Hodnocení: Německá 3/10
Anglická 4,5/10

A triádu ukončíme písní Ubers Ende der Welt
Hmmm... tady má hlas zase silně připomínající dívčí. Asi je to jeho jazykem, jinak si to nedokážu vysvětlit. Ale taková katastrofa jako minule to není... Ale zlepšuje se. Anebo pro skeptiky: v nahrávacím studiu musí trávit víc času:P
K hudbě: tady ostatní podali taky celkem slušný výkon. Hudba je no... dá se říct dobrá (zkouším si ji představit v podání Apocalypticy... Hmm... bylo by to hezčí).
Trochu mě tam zaráží taneční kreace Billa... Jako by mu trhali nožičkama ručičkama, no ne?
Video se i k písničce celkem hodí. Je to tak, za tohle musim i pochválit
Hodnocení: 5/10

Taak... *vypíná okénka youtube*. Přežila jsem to... a vy fanynky, opovažte se tvrdit, že jsem si na ně zasedla,... všikmněte si, že i čas od času pochválim...když je co.

Anti TH , aneb proč si z nich tady budu dělat šoufky

23. srpna 2007 v 16:58 | Aife
Takže... jak jsem se poslední dobou koukala na blogy kolem (hlavně na anti th), došla jsem k názoru, že napsat něco ošklivého na adresu všemi milované TH se rovná internetové sbevraždě. No, jak se tak koukam na články o fanynkách, tak se to dá srovnat i se sebevraždou normáníl... a protože jsem osoba nepoučitelná, přidávám se k Dark Side anti TH.

Hmm... asi bych sem měla napsat, proč vlastně nemám ráda ono rádoby rockové kvarteto z Dojčlandu.
Důvod je jednoduchý.
Prostě jim to nejde.
Teď mám na mysli jejich hudbu. Neříkám, že je to katastrofa století (všichni si pamatujeme na Aničku Dajdou :D). Ono Th má tui hroznou smůlu, že jsou prostě hodně mladí. Což se odráží na kvalitě zpěvu. Když se totiž hoši snaží o hudbu tvrdší než Eva a Vašek, musí mít zpěváka s domutovaným hlasem se zajímavou barvou (hlasu, nemyslim hára:P). Je to slabý průměr, ne-li podporůměr.
Vemte si opravdu dobré rockové zpěváky... Třeba Kurt Cobain. TEN měl opravdu hlas, když zpíval, šlo mu to od srdce. No jen si pusťte něco od Nirvany a pochopíte co tim myslim. Nebo třeba Sinéad O'Connor (dle slov jednoho hudebního znalce je její hlas snad lepší než Cobainův, a to je co říct).
Jo, fajn, tihle lidi měli přeci jen víc času vybrousit svůj hlas do takové úrovně, než Th.
A tady se dostáváme k jádru věci.
Proč vlastně jsou Tokiáci už teď tak slavní, když maj hlas a hudbu jak malý děcka??
Odpověď je jasná:
schopnej manažer a banda přihlouplejch holek.

Já ty dívčiny tokiohotelánky opravdu nechápu... co je tak úžasnýho na klukovi, kterej vypadá jako po dotyku drátu vysokého napětí, dredaři s tunou kšiltovek, který mu dělají z hlavy kupoli chrámu svatého Mikuláše, na tlusté barbie s nažehlenými vláááásky a na bubeníkovi, co vypadá jako batole. Fakt nevim.
____________________
Drazí vážení: prosím, komentáře tu chci SLUŠNÉ, tebo aifestánská cenzura bude tvrdě krosit vaše příspěvky.
 
 

Reklama