Kishimoto se zbláznil!

18. května 2011 v 23:54 | Aife |  Výkřiky
Anebo si řekl, že když už má mangu plnou klišé, tak ji bude mít plnou sakra klišé. (Teď by se hodilo varování, že následuje spoiler. Takže: BACHA, SPOILER!) Schyluje se k obrovské bitvě mezi dobrem a zlem, které mangaka neuměle "smísil", aby nabídl čtenáři "neotřelý" pohled na "problematiku". Máme dojemné plky, nahé Zetsu, drsné hlášky Beeho, debilní hlášky Naruta a Sakuru v úloze Kate Besinger ve filmu Pearl Harbor. Ale něco nám přeci jen schází! Co by to tak mohlo být? No? Co dodá pikantnosti na průzračně čistých vztazích mezi ušlechtilými ninji? (Mimochodem, to byl oxymorón.) Přeci JIDÁŠ!
Jenže Jidáše nemůže dělat každý. Musíme vzít někoho, do koho bychom to neřekli hned (takže žádný kage to nebude), ani ten, do kterého bychom to neřekli nikdy (takže se Naruto zničehonic nesebere a nezačne pitvat vše, co mu přijde do cesty). Proto volba padla na Nejiho.


KaruraAspoň kdyby si zahrál toho Jidáše s plnou parádou. Ne. On tam musí zamotat tu techniku s ozařujícím Měsícem (ahoj, NASA!) a nějakého podezřelého chlápka s drsným výrazem. Vytáhnu tedy křišťálovou kouli a předpovídám, že s devadesáti procentní pravděpodobností se během dvou dalších dílů ukáže, že je Neji ovládán Itachim nebo Nagatem a že za celým tím humbukem v táboře se ukáže být onen záhadný chlap. Cestou z ostrova narazí Naruto na Itachiho s Nagatem. Z Uchihy vyleze, že vlastně nebyl tak úplně obětí okolností a že je vlastně na Temné straně. Následuje "bitva". Pod náporem Narutovy rétoriky však opět skoná se vzpomínkou na bratříčka před očima.
CHLAPE, MYSLI TROCHU!
Opravdu soucítím s Kishimotem, který se už celá léta nemůže zbavit už nejspíš nenáviděného projektu. Jenže si za to může sám! Kdyby věci zbytečně nekomplikoval, necpal tam dvacet nových jutsu, nepopíral logiku, základy taktiky... Proč nedělá svou práci pořádně, do háje! Já si taky nechávám vynadat od bety, když vymyslím pitomost. Kishimoto má celý tým. To mu nemohl nikdo říct, ať už nevyrábí békoviny? Rozdejchám hodně, ale používat Hyuugy jako night vision a Yamanaky jako vysílačky? Aburame jako cannon fodder? Tenten jako "vhodný terč pro jakékoli zlé jutsu"? Ten chlap nemá srdce!
*Nechá si píchnout barbituráty*
Písek by měl být brzy. S Lucou jsme se domluvily, že o pornu jak vystřiženém z Angeliky pro dospělé pomlčíme. Zbývá pár scén. Snad to nebudu psát zase roky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luca Luca | 21. května 2011 v 10:59 | Reagovat

No... souhlasím s tím, že Neji je určitě ovládán nebo to není "pravý Neji". Ale jinak s tebou souhlasit nemůžu... Přijde mi docela logické, že když byl nastíněn plán velkého Madarova genjutsu, či když jsou tam dvě velké oční techniky, že se tohle v příběhu použije. Takové spiknutí mi přijde vlastně lepší, než boj, další boj, boj. I když ještě nevím, jak celkově Kishi zvládne formu... Ale jinak jsem spokojená.

2 Nyu Nyu | E-mail | Web | 21. května 2011 v 13:03 | Reagovat

O_O ten obrázek mě dokonale rozsekal :-D Jinak já už Naruta tak nějak vypouštím. Čímdál míň se mi líbí jak příběh tak i kresba a to nejen anime, ale i manga. Tak nějak už nemám potřebu natěšeně stahovat další díly, prostě mě to jednoduše přestává bavit. Jinak na písek se nehorázně těším a doufám, že bude co nejdřív. Už mám silnej absťák :D

3 Aife Aife | 10. června 2011 v 13:39 | Reagovat

Lidi... kdybyste viděli moje nervy, uštědříte mi ránu z milosti... Proč já debil se hlásila jen na tři školy? Každá z nich bere deset procent... Aspoň si prohlídnu pracák.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama